background_workplace_01

Pracownia stolarska
Maciej Bąk & Dariusz Bogajewicz

Since 1993 r.

Nasza pracownia mieści się w zacisznej okolicy pod Poznaniem, gdzie piękno otaczających łąk i lasów sprzyja kreatywności i miłości do natury. To właśnie tutaj, z dala od miejskiego zgiełku ta współczesna marka projektuje meble z litego drewna, tworząc ekskluzywne elementy, z procesami produkcyjnymi skoncentrowanymi na tradycyjnym polskim rzemiośle.

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1993 roku. Nasze produkty są owocem pasji, doświadczenia i wiedzy przekazywanej przez lata. Każdy dzień to dla nas inspiracja do tworzenia czegoś nowego.

Nasze meble czekają w lesie na swoich nabywców
Nie w magazynie

Produkujemy wyłącznie na zamówienie i wykonujemy „szając na miarę”. Oznacza to, że rozpoczynamy produkcję dopiero po zamówieniu mebli. Zakres możliwości projektowych obejmuje również produkcję na zamówienie. Ponieważ staramy się produkować meble, które najlepiej pasują do życzeń i potrzeb naszych klientów i ich przestrzeni życiowych. Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń dla poszczególnych planów pod względem wymiarów, kształtu, funkcji, formatu, wzoru frontu czy kolorów szkła.

Życzymy wspaniałego dnia i zapraszamy do kontaktu.

Dariusz – ekspert technologii drewna

Maciej – projektant i twórca nowych rozwiązań (+48 515 254 999)

Facebook.